Голова СБУ та делегація конгресменів США обговорили питання щодо підтримки України

Голова Служби безпеки України Іван Баканов і делегація конгресменів США обговорили питання щодо підтримки нашої держави та її євроатлантичного вектору розвитку.

Про це йшла мова на зустрічі, що відбулася в СБУ під час робочого візиту конгресменів до Києва.

Насамперед очільник спецслужби розповів, з якими загрозами Україна стикається на сьогоднішній день.

«Наразі актуальні загрози з боку Росії пов’язані з проведенням стратегічних російсько-білоруських військових навчань «Захід-2021» на кордоні, спробами дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в нашій державі та виборами до Державної Думи РФ. Маємо інформацію, що до голосування планується активно залучати місцеве населення тимчасово окупованих територій України», – деталізував Іван Баканов.

Відтак головними завданнями для України залишаються захист територіальної цілісності, державного суверенітету та протидія гібридній агресії РФ.

«Україна – молода держава, яка чимало досягла за 30 років незалежності, та якій доводиться протистояти вкрай серйозним загрозам. Саме тому Сполучені Штати Америки продовжуватимуть надавати їй всебічну підтримку», – підкреслив Браян Фіцпатрік, американський конгресмен від штату Пенсильванія, співголова українського кокусу в Конгресі США.

Також сторони визнали, що не менш актуальною загрозою для України є внутрішня корупція, боротьба з якою є пріоритетом для всіх органів державної влади сьогодні.