Гаряча лінія:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
           

СБУ затримала одного з ключових лідерів «ІДІЛ» (додано відео)

СБУ: найближчим часом суспільство дізнається про нові вагомі результати у справі Катерини Гандзюк (відео)

СБУ вітає на Батьківщині українців, які незаконно утримувалися на території РФ (відео)

Присягаючи на вірність Українському народові ви берете на себе великі зобов’язання та відповідальність – Іван Баканов (відео)

СБУ затримала російський танкер "NEYMA", який блокував українські військові кораблі у Керченській протоці (відео)

Останні новини

12:00, 09 грудня 2019
У Центрі культури та мистецтв Служби безпеки України відбулася церемонія прощання зі співробітником Центру спеціальних операцій СБУ полковником Дмитром Каплуновим, який трагічно загинув на сході України.
11:02, 09 грудня 2019
Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України (ІСТЕ СБУ) одержав оновлений атестат про компетентність. Відповідне рішення прийнято за результатами проведення аудиту Національним агентством з акредитації.
08:48, 09 грудня 2019
Служба безпеки України продовжує виявляти корупційні правопорушення серед працівників органів прокуратури.
16:42, 06 грудня 2019
Голова Служби безпеки України Іван Баканов обговорив з високопосадовцями зі Сполучених Штатів Америки хід підготовки до зустрічі у Нормандському форматі.
15:49, 06 грудня 2019
5 грудня 2019 року пішов із життя перший ректор Національної академії Служби безпеки України, доктор історичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, генерал-лейтенант у відставці – Володимир Степанович Сідак.

Регіональні новини

10:26, 12 грудня 2019
Служба безпеки України викрила керівника одного з районних підрозділів Управління державної міграційної служби у Херсонській області на систематичному вимаганні хабарів від іноземних громадян.
09:37, 12 грудня 2019
Військовослужбовець одного з підрозділів, дислокованих у районі проведення Операції об’єднаних сил, періодично відвідував своїх близьких родичів на території РФ. Після чергового перетину державного кордону чоловік потрапив у поле зору спецслужб РФ.
09:00, 12 грудня 2019
На Львівщині Служба безпеки України викрила масштабні махінації із соцвиплатами через професійні захворювання. Внаслідок зловживань посадовців спеціалізованої медустанови Фонд соціального страхування втратив понад мільйон гривень.
16:39, 11 грудня 2019
Служба безпеки України блокувала діяльність організованого угрупування, учасники якого незаконно продавали інформацію із закритих державних інформаційних ресурсів, зокрема військового характеру.
15:11, 11 грудня 2019
Служба безпеки України викрила посадовців Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на сприянні у рейдерському захопленні об’єкту незавершенного будівництва.

Новини про Службу

11:38, 06 грудня 2019
У Луцьку відбувся традиційний щорічний турнір з волейболу серед співробітників силових структур, присвячений пам’яті капітана СБУ Віктора Мандзика. Він загинув 21 березня 2015 року під час виконання службових обов’язків у районі проведення антитерористичної операції. 7 грудня цього року Віктору мало б виповнитися 33 роки.
11:09, 05 грудня 2019
Служба безпеки України взяла участь у завершальному модулі курсу «100 чемпіонів», який проходив протягом поточного року у межах «Програми професійної підготовки НАТО-Україна» («NATO-Ukraine Professional Development Programme «Champions 100»).
15:08, 25 листопада 2019
Представники Національної академії Служби безпеки України у Тернополі вшанували пам’ять загиблих співробітників СБУ, серед яких полковник Руслан Муляр. Він загинув у травні 2018 року під час проведення операції Об’єднаних сил.
17:06, 22 листопада 2019
Екскерівник Департаменту комунікацій Служби державної безпеки Швеції Марк Вадац та старший радник з питань державної безпеки Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні Бо Реннер розповіли про мету, значення і силу комунікацій у секторі безпеки.
14:31, 21 листопада 2019
У Національній академії Служби безпеки України відбувся круглий стіл, присвячений актуальним проблемам використання інформації з обмеженим доступом у наукових дослідженнях.

Напрямки діяльності

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Порядок в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях і виїзду осіб, переміщення товарів з таких територій

До уваги громадян, які перетинають лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

ПОРЯДОК повернення транспортних засобів з території окремих районів Донецької та Луганської областей

Реєстр дозволів для переміщення осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Об'єднаний центр допомоги звільнення полонених

Розшук

Петрук (Лапіга) Зоя Андріївна
детальніше
Карнаух Валерій Миколайович
детальніше
Савченко Артем Ігорович
детальніше

Переглянути повний список