Пошук

Розширений пошук
































Головна »  »  » 


Національна академія Служби безпеки України запрошує на навчання
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
6 грудня 2011

 

 

 

 

Національна академія Служби безпеки України бере участь у всеукраїнській виставці «Освіта. Робота. Підприємництво», яку відкрито 6-7 грудня ц.р. у Київському палаці дітей та юнацтва за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України, Головного управління сім'ї, молоді та спорту та Київського молодіжного центру праці Київської державної адміністрації.

Вищий військовий навчальний заклад Служби безпеки України, акредитований за IV рівнем акредитації, розпочав вступну кампанію. Відкритий підбір кандидатів на денну форму навчання в Національній академії Служби безпеки України у 2012 році за програмами підготовки громадян для проходження військової служби за контрактом на посадах офіцерського складу відбувається у всіх регіонах України. Тому Академія СБУ скористалася можливістю поінформувати відвідувачів виставки – майбутніх абітурієнтів – про програми підготовки фахівців у сфері державної безпеки, допомогти молоді сформувати уявлення про цю професію, надати профорієнтаційні консультації.

НА СБУ представлена на виставці окремим стендом, який містить детальну інформацію про умови вступу до вишу, навчання та перспективи подальшої офіцерської служби. На питання відвідувачів виставки готові відповісти викладачі Академії та курсанти, які навчаються у ній сьогодні. Саме вони можуть з власного досвіду детально розповісти зацікавленим старшокласникам про специфіку навчання, високі вимоги до дисципліни  та курсантське дозвілля.

Навчальний процес в Академії організований за кредитно-модульною системою на основі державних стандартів освіти та фахвого підходу. Його особливістю є поєднання юридичної, спеціальної, іншомовної та військової підготовки, що дає змогу випускникам кваліфіковано виконувати завдання із забезпечення державної безпеки і, водночас, висуває підвищені вимоги до їхньої психологічної та фізичної витривалості.

Детальну інформацію про вступну кампанію до Академії у 2012 році можна дізнатися на виставці  «Освіта. Робота. Підприємництво» та на сайті НА СБУ: www.academy.ssu.gov.ua

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України